V živote každého z nás sa čas od času vyskytne udalosť, ktorá je pre nás najakým spôsobom dôležitá ....

Mojou prioritou je Vaša spokojnosť. Vždy sa preto snažím splniť každé fotografické prianie mojich klientov a kreatívnym spôsobom zdokumentovať priebeh dôležitých životných okamihov. Samozrejme Vám dokážem aj odborne poradiť a spoločne tak vyberieme zábery, ktoré najviac vyhovujú - fotografie portrétne, rodinné, svadobné či stužkové. Ku každej z týchto kategórií fotografií je nutné pristupovať s originalitou a záujmom. Aby pre Vás fotky boli tou najkrajšou spomienkou, vždy pred fotením volím osobné stretnutie. Tento individuálny prístup k fotografovaniu nám umožní ujasniť si detaily a podmienky fotenia, Ujasníme si spoločne vízie a predstavy.

Anna Kružicová

KRÁSA TKVIE V OKU POZOROVATEĽA.

Kvalitné svadobné fotografie dokážu zachytiť každý moment i celkovú atmosféru Vášho vytúženého dňa.

Vďaka originalite s ktorou pristupujem ku každému klientovi, dokážem správne zachytiť emócie, s ktorými sa v tento deň stretnete, ... šťastie, vzrušenie, radosť, ... Váš profesionálne spracovaný svadobný album, tak bude kolekciou tých najkrajších, najúprimnejších a najexpresívnejších fotografií, a Vy si tento významný deň budete môcť pripomenúť znova a znova.

Počas fotenia sa snažím vytvoriť priateľskú a uvoľnenú atmosféru, aby bolo pre Vás fotografovanie príjemné a zároveň zábajné. Ponúkam exteriérové a interiérové fotenie podľa dohody. Rozsah fotenia prispôsobím Vašim požiadavkám. V prípade nepriaznivého počasia poskytnem vlastný ateliér, využívaný hlavne v zimných mesiacoch.

Bude mi cťou zachytiť jeden z Vašich najkrajších a najdôležitejších dňí v živote.

Ak ste sa nezmierili s tým, že na preukazoch máte nevhodné fotografie, príďte sa odfotiť k nám do ateliéru. Presvedčíme Vás, že aj takáto fotografia môže vyzerať reprezentatívne.